loading spinner

Bylinný balzám pro poškozenou pleť 50ml

LM50

Skladem

535 Kč

442 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Přírodní bylinný balzám z ostrova Lošinj pro ošetření suché a hrubé kůže nohou a loktů, zvětšených kapilár, strií, popálenin, hematomů, ran na dekubitidách a pomáhá při lupénce, dermatitidě a artritidě. Přírodní balzám z léčivých bylin spojuje neobyčejnou sílu nejvíce léčivých rostlin na ostrově Lošinj. Je vynikající pro ošetření suché a zahuštěné pokožky nohou a loktů, zvětšených kapilár, strií, popálenin, hematomů, proleženin a pomáhá při lupénce, dermatitidě a artritidě. Nejlepší maceráty, které jsou samy o sobě velmi léčivé a kombinované v tomto božském balzámu a navíc obohacené o éterické oleje levandule, slaměnky a myrty, se vyrábějí z destilátů, bylin hořčice a měsíčku, aby byla vytvořena skutečná domácí lékárna.

Zeměžluč - antibakteriální a antivirový;

Měsíček - ideální bylina na rány;

Slaměnka - mukolytický, spasmolytický, má silný protizánětlivý a antioxidační účinek, antikoagulant, stimuluje funkci hepatocytů, snižuje hladinu cholesterolu, vykazuje analgetickou aktivitu;

Levandule - je to ideální „první pomoc“; zmírňuje popáleniny a rány, protože má silný antiseptický účinek;

Úspěšně léčí akné, vyživuje mastnou pleť, dermatitidu;

Myrta - má antibakteriální a antivirové vlastnosti a aktivní složky listů působí jako mírné adstringenty, látky, které zpřísňují a pomáhají hojit pokožku.

Další produkty ve stejné kategorii