loading spinner
mýdlo přírodní s vavřínem a pomerančovou silicí Zobrazit větší

Přírodní mýdlo „VAVŘÍN-POMERANČ" 100g

S100

skladem

142 Kč

117 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Přírodní mýdla jsou skvělou alternativou pro lidi s citlivou pokožkou, ale také pro ty, kteří si přejí vyhnout se látkám které by mohly kůži zbytečně podráždit. Protože mýdlo používáme několikrát denně je dobré si uvědomit, jaký vliv může mít na naši pokožku. Složení tohoto přírodního mýdla vám zaručí dokonalou harmonii v rámci čistoty a péče o kůži. Toto přírodní mýdlo s jemným peelingem z vavřínových listů uklidňuje citlivou pokožku, hydratuje ji a regeneruje a tím zamezuje vzniku předčasnému stárnutí pleti. V kontaktu s vodou bohatě a krémově pění a vylučuje neodolatelnou vůni pomerančů a vavřínu. Vaše kůže vám bude vděčná, vaše mysl se uvolní a bude připravená pro další výzvy. 

Vavřín - v tomto mýdle je obsažen vavřínový esenciální olej, ale i vavřín samotný sušený a mletý. Napomáhá odstraňování odumřelých kožních buněk a nečistot. V kombinaci s esenciálním olejem sladkého pomeranče působí také antisepticky antibakteriálně, stimuluje krevní a lymfatický oběh, zabraňuje zadržování vody v těle a omezuje otoky. Na pokožku má stahující a tonizující účinky.

Esenciální olej sladkého pomeranče je vhodný pro uklidnění hrubé, podrážděné a unavené pokožky se sklonem k zanícení a akné. Teplá vůně pomeranče zažene negativní myšlenky a pesimismus a je vhodná pro lidi trpící nedostatkem energie a depresemi.

Olivový olej je velmi bohatý na vitaminy a omega-3 mastné kyseliny. Olivový olej se rychle vstřebává, také silně promašťuje a značně prokrvuje. Nejvhodnější je na extrémně suchou, popraskanou pokožku. Hodí se i pro pleť citlivou a problematickou.

Složení: glycerin, sacharóza, sorbitol, voda, oxid titaničitý, olivový olej, listy vavřínu, esenciální olej vavřínu a sladkého pomeranče.
Použití: mýdlo používejte denně během sprchování nebo mytí rukou. Optimální péče o kůži je dosaženo použitím v kombinaci s pomerančovo-vavřínovým peelingem.

Specifikace

Typ produktu: Přírodní mýdlo
Obsah: 100 g
Typ pleti: Pro všechny typy pleti

Další produkty ve stejné kategorii