loading spinner

COLLAGEN pleťový krém, 50 ml

KC50

Skladem

1 164 Kč

962 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Pleťový krém – přírodní omlazovací proces pokožky. Pleť vypne a krásně vyhladí. Používejte pro citlivou, pigmentovanou a dehydratovanou pokožku. Účinně pomáhá, regeneruje a posiluje epidermis - tedy nejsvrchnější vrstvu kůže. Díky svému pečlivě vybranému obsahu přírodních látek zpomaluje stárnutí pleti a zamezuje tvorbě vrásek. Nechte působit tento skvělý krém jako ochranný štít, který za vás bojuje proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace pleti. Pleť po určitém období obnoví a můžete očekávat malý zázrak. Krém je rychle vstřebatelný, zároveň pleť hydratuje.

Krém je nabitý nejlepšími přírodními ingrediencemi pro péči o pleť, včetně kolagenu a přírodních olejů, aby vyplnil jemné linie a vrásky, čímž pokožce dodá plnější vzhled. Kombinace měsíčku, slaměnky, divoké růže a palmarosy pracuje na zlepšení textury pleti a zvýšení pevnosti.

  • zpomaluje stárnutí
  • bojuje proti vráskám
  • regeneruje pokožku
  • obnovuje elasticitu


Složení: kolagen, olej z šípkové růže, olej z granátového jablka, olej z aksamitníku, esenciální palmo-růžový olej, květinová voda ze smilu písečného.

Použití: jako denní nebo noční krém. Je skvělým podkladem pod make-up.

Specifikace

Typ produktu: Pleťový krém
Obsah: 50 ml
Typ pleti: Suchá

Další produkty ve stejné kategorii