loading spinner

Pleťový krém „AVOKÁDO - LEVANDULE" 200 ml

KA200

skladem

2 634 Kč

2 177 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Obličejový krém s příjemnou vůni. Krém obsahuje oleje, které extrémně hydratují a pomáhají obnovit
a udržet hydro-lipidní vrstvu svrchní kůže.  Díky čemeřici a výtažkům z levandule má také regenerační a antioxidační efekt. Pomáhá odvrátit předčasné stárnutí pleti a zamezuje vzniku vrásek.  Přírodní krém kosmetiky Mirta zlepšuje pevnost pleti především v oblasti kolem očí, krku, ale i celého obličeje. Esenciální olej ovlivňuje
prosvětlení pleti, po delší době používání může redukovat vrásky a zamezit tvorbě nových. Zároveň silně stimuluje hydrataci pokožky. Vzácný v tomto krému je i obsah kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, krém pak účinně zachovává strukturu pojivových tkání.

Levandulový olej je velice univerzální a charakteristický širokým spektrem použití. Látky obsažené v levandulové silici napomáhají hojení kožních buněk. Kůže je po jeho aplikaci desinfikovaná a lépe se regeneruje. Levandulový olej působí protizánětlivě a urychluje epitelizaci pokožky. 

Čemeřice má antiseptické a protizánětlivé účinky, tonizuje a osvěžuje pokožku

Avokádový olej  a všechny jeho neuvěřitelně prospěšné vlastnosti napomáhají předcházet předčasnému stárnutí pokožky. Obsahuje vysokou hladinu nenasycených mastných kyselin. Jednou z hlavních složek je steroidní fyto-hormon, který je co do složení velmi podobný lanolínu, a díky tomu si avokádový olej získal bohatého využití v kosmetice. Avokádový olej Má přirozený ochranný UV faktor. Je obzvláště bohatý na vitamíny A a E, silné antioxidanty, vitamíny D a C a B-komplexy. 

  • silné hydratační účinky
  • redukce vrásek
  • regenerační a hojivé účinky
  • antiseptické a dezinfekční schopnosti

Složení: olej z avokáda a meruněk, esenciální olej z levandule, čemeřice.
Použití: aplikujte ráno, nebo večer po očištění na obličej, krk a dekolt. Pro čištění pleti je velmi vhodná emulze z avokáda a levandule.

Specifikace

Typ produktu: Pleťový krém
Obsah: 200 ml
Typ pleti: Suchá

Další produkty ve stejné kategorii