loading spinner

Balzám po holení 50ml

AB

Na dotaz

411 Kč

340 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Lehký hydratující balzám určený pro péči o pokožku po holení je velmi vhodný zvláště pro velmi citlivou pleť. Balzám z přírodních složek sníží podráždění kůže během holení a poskytuje intenzivní hydrataci, svěžest a vitalitu po celý den. Obohaceno vyživujícím bambuckým máslem, které v sobě nese přirozenou ochranu proti slunci a okolním negativním vlivům na pleť.

Gel z aloe vera  obsahuje velké množství vitamínů a enzymů a minerálů. Má skvělou schopnost vázat na sebe vlhkost a tím pomáhá k přirozené hydrataci pokožky. Aloe má úžasné hojivé schopnosti. Utváří na pokožce ochranou vrstvu a tím jí pomáhá snáze se regenerovat. Zároveň pokožce navrací elasticitu.

Vavřínová a esenciální oleje z bobkového listu regulují tvorbu mazu a urychlují hojení poškozené kůže, proto je vhodným přídavkem v unikátním balzámu po holení.

Bambucké máslo pokožku hydratuje, vyživuje a zjemňuje. Zároveň má výraznou schopnost chránit kůži proti nepříznivému počasí. Obsahuje vitamíny A, E a F, nenasycené mastné kyseliny. Má výrazné regenerační schopnosti. Pokožku přirozeným způsobem promastí a dodá jí vyživující látky. Navíc má bambucké máslo  přirozený ochranný SPF faktor, tím pomáhá chránit pokožku před slunečním záření.

Jojobový olej obsahuje vyvážený poměr pěsticích látek s hojivou schopností, proto je také vhodný k péči o pleť se sklony k akné. Je jedním z nejcennějších přírodních olejů. Je vhodný pro jakýkoli typ pokožky.

Olivový olej je velmi bohatý na vitaminy A, E a K, omega-3 mastné kyseliny a kyselinu olejovou. Olivový olej se rychle vstřebává, také silně promašťuje a značně prokrvuje. Nejvhodnější je na extrémně suchou, popraskanou pokožku se sklony k šupinatění. Hodí se i pro pleť citlivou a problematickou.

Složení: gel aloe vera, bambucké máslo, olivový olej, jojobový olej, vavřínová květinová voda, esenciální oleje bobkového listu a skalní růže.
Použití: po holení naneste pomoci prstů na obličej a krk.

Specifikace

Obsah: 50 ml
Typ pleti: Pro všechny typy pleti

Příslušenství