loading spinner

Pěna na holení 100ml

SC

Na dotaz

823 Kč

680 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Skvělý, bohatý krém na holení vyroben z přírodních látek, které navíc dodávají pečující účinky pro pleť. Základem je krémové kokosové máslo. obohaceno esencionálními oleji a gelem z aloe vera. Krém na holení  je plný zvlhčujících rostlinných olejů a díky obsaženým složkám je absolutně bezpečný, protože zamezuje podráždění kůže. Poskytuje pokožce maximální hydrataci.

Gel z aloe vera  obsahuje velké množství vitamínů a enzymů a minerálů. Má skvělou schopnost vázat na sebe vlhkost a tím pomáhá k přirozené hydrataci pokožky. Aloe má úžasné hojivé schopnosti. Utváří na pokožce ochranou vrstvu a tím jí pomáhá snáze se regenerovat. Zároveň pokožce navrací elasticitu.

Jalovcový esenciální olej obsahuje převážně čisticí a detoxikační látky. Zároveň je velmi ceněný pro své hojivé účinky.

Bambucké máslo pokožku hydratuje, vyživuje a zjemňuje. Zároveň má výraznou schopnost chránit kůži proti nepříznivému počasí. Obsahuje vitamíny A, E a F, nenasycené mastné kyseliny. Má výrazné regenerační schopnosti. Pokožku přirozeným způsobem promastí a dodá jí vyživující látky. Navíc má bambucké máslo  přirozený ochranný SPF faktor, tím pomáhá chránit pokožku před slunečním záření.

Jojobový olej Obsahuje vyvážený poměr pěsticích látek s hojivou schopností, proto je také vhodný k péči o pleť se sklony k akné. Je jedním z nejcennějších přírodních olejů. Je vhodný pro jakýkoli typ pokožky.

Olivový olej je velmi bohatý na vitaminy A, E a K, omega-3 mastné kyseliny a kyselinu olejovou. Olivový olej se rychle vstřebává, také silně promašťuje a značně prokrvuje. Nejvhodnější je na extrémně suchou, popraskanou pokožku se sklony k šupinatění. Hodí se i pro pleť citlivou a problematickou.


Složení: gel z aloe vera, bambucké máslo, olivový olej, jojobový olej, jalovcový esenciální olej

Použití: pro nejlepší výsledek naneste krém na Vaši tvář a nechte 3 až 5 minut se vstřebat. Oholte příslušná místa a často oplachujte žiletku v teplé vodě. Po holení uklidněte a vyživte svou pleť vodou po holení a balzámem po holení.

Specifikace

Obsah: 100 ml
Typ pleti: Pro všechny typy pleti

Příslušenství