loading spinner
Emulze pro dokonalé vyčištění pleti Zobrazit větší

Čistící pleťová emulze 100ml

FC

Na dotaz

594 Kč

491 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Jedinečné přírodní tonikum, které poskytne vaší pleti dokonalý harmonizační účinek. Pokožku hloubkově čistí a zvlhčuje. Pleťová emulze z výběru těch nejlepších bylin má vynikající vlastnosti pro šetrné odstranění make-upu a nečistot. Vyniká svou lehkou gelovou konzistencí a přináší skvělý pocit osvěžení díky půvabné lehké vůni citrónu v kombinaci s kokosem.

Gel z aloe vera  je vhodný pro všechny typy pleti. I pro ty nejcitlivější. Obsahuje velké množství vitamínů a enzymů a minerálů. Má skvělou schopnost vázat na sebe vlhkost a tím pomáhá k přirozené hydrataci pokožky. Aloe má úžasné hojivé schopnosti. Utváří na pokožce ochranou vrstvu a tím jí pomáhá snáze se regenerovat. Zároveň pokožce navrací elasticitu.

Kokosové máslo je výjimečným prostředkem v péči o pokožku. Proniká hluboko do pokožky a posiluje podkožní tkáň Odstraňuje odumřelé buňky, dodává tělu potřebnou vlhkost, udržuje pokožku jemnou a hladkou.

Olivový olej  je velmi bohatý na vitaminy A, E a K, omega-3 mastné kyseliny a kyselinu olejovou. Olivový olej se rychle vstřebává, také silně promašťuje a značně prokrvuje. Nejvhodnější je na extrémně suchou, popraskanou pokožku se sklony k šupinatění. Hodí se i pro pleť citlivou a problematickou.

Květinová voda neroli je lehounké přírodní tonikum s extrakty z květů pomerančovníku hořkého. Na pokožku působí především antisepticky a antibakteriálně. Jemně a přirozeně čistí ucpané póry. Pomáhá hojit a zacelit jizvy. Díky své vlastnosti zlepšit cirkulaci krevního oběhu dokonale podporuje obnovu kožních buněk.

Esenciální olej citronový  umí krásně osvěžit unavená místa na pokožce. Dodává kosmetice antiseptické a protibakteriální vlastnosti a osvěžující vůni. Dokončete čištění bylinkovým tonikem.

Složení: gel aloe vera, kokosové máslo, olivový olej, květinová voda neroli, citronový esenciální olej.
Použití: naneste na navlhčený vatový tampón a jemně otírejte obličej, očí víčka a krk. Oplachování není nutné. 

Specifikace

Typ produktu: Čistící emulze
Obsah: 100 ml
Typ pleti: Pro všechny typy pleti

Příslušenství