loading spinner
krém na ruce s bambuckým máslem a vonnými oleji Zobrazit větší

Krém na ruce „POMERANČ - YLANG YLANG " 300 ml

RUN300

Skladem

1 951 Kč

1 612 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Výjimečný přírodní krém jehož základem je bambucké máslo důkladně vyživuje a hydratuje Vaše ruce. Zároveň poskytuje ochranu před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Díky vhodné kombinaci bambuckého másla s květinovou vodou ze smilu písečního se může směle pochlubit regeneračními účinky a hojivými účinky. Vůně Ylang-Ylang a sladkého pomeranče zahání negativní myšlenky a pomáhají předcházet pesimismu. Po použití krému na ruce s pomerančem a Ylang-Ylang bude Vaše kůže vyživená a nádherně voňavá.

Bambucké máslo patří k tradičním pečujícím máslům. Je velice oblíbené pro své příznivé účinky na pokožku, kterou hydratuje, vyživuje a zjemňuje. Zároveň má výraznou schopnost chránit kůži proti nepříznivému počasí. Obsahuje vitamíny A, E a F, nenasycené mastné kyseliny. Má výrazné regenerační schopnosti. Pokožku přirozeným způsobem promastí a dodá jí vyživující látky. Navíc má bambucké máslo  přirozený ochranný SPF faktor, tím pomáhá chránit pokožku před slunečním zářením.

Olej Ylang-Ylang má omlazující účinky na pokožku. Intenzivní, sladká a květinová vůně je charakteristickým znakem pro tento olej využívaný v mnoha směrech. Je příměsí krémů k péči o mastnou, problematickou a podrážděnou pokožku. Přirozeným způsobem snižuje tvorbu kožního mazu, pomáhá také hojit akné. Zabraňuje rozvoji infekce díky svým antiseptickým účinkům.

Květinová voda ze smilu písečného má antialergické, antiseptické a protizánětlivé účinky. Osvěžuje pokožku a napomáhá udržet její vzhled v perfektním stavu. Květinová voda obsažená v krému chrání před dehydratací a udržuje pokožku měkkou a příjemně zvlhčenou. Působí proti stárnutí a obnovuje vitalitu pleti. 

Esenciální olej ze sladkého pomeranče nachází své využití k ošetření unavené či rozpraskané pokožky. Teplá vůně pomeranče zažene negativní myšlenky a pesimismus a je vhodná pro lidi trpící nedostatkem energie a depresemi.

  • vyživuje a hydratuje
  • má regenerační účinky
  • ochraňuje při nepříznivém počasí
  • má přirozený SPF faktor
  • nádherně provoní kůži

Složení: bambucké máslo, květinová voda ze smilu písečného, esenciální olej ze sladkého pomeranče, olej Ylang-ylang.
Použití: po umytí rukou naneste podle potřeby.

Specifikace

Typ produktu: Krém na ruce
Obsah: 300 ml
Typ pleti: Pro všechny typy pleti

Další produkty ve stejné kategorii