loading spinner

Vlasová tinktura "HEŘMÁNEK" 30 ml

TC30

Skladem

440 Kč

364 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Heřmánková tinktura je lihový roztok heřmánku, který má silný protizánětlivý a antimikrobiální účinek. Používá se k péči o vlasy, zejména blond vlasy (přírodní nebo barvené), zvyšuje účinek šamponu. Při perorálním podání je výborným lékem na nespavost, zažívací potíže a bolesti hlavy. Blonďaté vlasy jsou jemnější než tmavé vlasy, a proto jsou méně odolné vůči vnějším vlivům. Proto je velmi často náchylná k suchu, proto jsou pro její péči důležité zejména hydratační složky.

Vhodné přípravky navrací světlým vlasům hebkost a dokážou účinně předcházet třepení konečků. Zároveň je třeba vzít v úvahu, že jemným blond vlasům neprospívají „těžké“ vlasové přípravky, které jsou plné chemických přísad slibujících zázraky. Tyto typy přípravků vlasy z dlouhodobého hlediska velmi zatěžují a časem se stanou tenčími a křehčími. Přírodní produkty obohacené o kvalitní rostlinné a esenciální oleje a rostlinné výtažky jsou tou správnou odpovědí pro dlouhodobě krásné a zdravé vlasy. Každý typ vlasů má přitom „svoji rostlinu“ a pro blond vlasy je to určitě HEŘMÁNEK a LEN!

Tinktura z heřmánku se nejlépe používá v kombinaci s heřmánkovým šamponem pro blond vlasy, protože jejich působení poskytuje maximální výsledky.

Další produkty ve stejné kategorii