loading spinner

Seznámení s kosmetikou MIRTA

KDO JSME

Přírodní kosmetika MIRTA vznikla na krásném zeleném ostrově severního Jadranu - Lošinj. Lošinj je ostrovem pestré a bujné vegetace s 1018 rostlinnými druhy a více než 200 druhy léčivých bylin. Existuje mnoho bylin, které mohou léčit duši a tělo. Bohatství rostlinných druhů, prvotřídní moře a vzduch, Lošinj tvoří aromaterapeutické centrum a cíl vitality a zdraví. Zde je příroda ve službách wellness, protože vůně, které dominují na ostrově, jsou jedinečné. Dokážete si představit lepší a krásnější prostředí pro tvorbu přírodní kosmetiky?

LÉČIVÉ LÁTKY JAKO MEDICÍNA

Vůně a bohatství léčivých rostlin tohoto zvláštního souostroví byly inspirací pro vytvoření prvních krémů a zahájení výroby kosmetiky.

Produkty MIRTA byly vytvořeny s pečlivým zamyšlením, přičemž byly použity pouze ty nejlepší bylinky a přísný výběr přírodních surovin. Jedná se o účinné produkty pro skutečné potěšení a krásu obličeje a těla.

INSPIRACE

My, kteří žijeme na ostrově Lošinj 365 dní v roce, bereme všechny výhody přírody, procházky krásnými borovicovými lesy, dýchání vzduchu bohatého na aerosoly, koupání v křišťálovém moři ... Myšlenkou bylo, aby hosté a přátelé, kteří navštěvují Lošinj jen občas, si mohli vzít si s sebou zlomek Lošinje a mít jej s sebou, kdykoliv to budou chtít…

Kosmetické výrobky pro ženy, muže a děti byly uloženy jako logická posloupnost našeho myšlení, protože je používáme každý den, několikrát denně. Proto je velmi důležitá kvalita těchto výrobků. Pokud chceme zachovat naše zdraví a krásu, návrat k přírodě je to nutností. Správnou volbou tedy mohou být pouze přírodní produkty.

JEDNODUCHÁ PÉČE O PLEŤ, KTERÁ FUNGUJE

Věříme, že malá péče a jednoduché, ale účinné výrobky jdou dlouhou cestu. Náš přístup znamená, že tvoříme z minima ingrediencí – raději složkově minimalistické , než dávat víc. Péče o pleť nemusí být komplikovaná, ale musí fungovat. To znamená, že vyrábíme produkty, které si nečiní  nárok na milion věcí, ale vždy splňují to, co slibují.

Přírodní bylinné a éterické oleje, sušené mleté ​​bylinky, přírodní voskový vosk, maceráty, jemná aromatická květinová voda ... to jsou hlavní složky kosmetiky MIRTA na základě vlastních receptů. Všechny látky v produktech, stejně jako v hotových výrobcích, jsou certifikovány autorizovanými institucemi.

PEČLIVÁ VÝROBA

Naše produkty nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme suroviny, které byly testovány na zvířatech. Snažíme se co nejvíce využívat lokálně a udržitelně vyráběných surovin, vždy s důrazem na kvalitu, bezpečnost a účinnost. Pro balení používáme sklo a hliník s minimálním množstvím plastu. Výroba probíhá v malých sériích, takže výrobky jsou vždy čerstvé a voňavé.

MISE A VIZE

MIRTA je malý rodinný podnik, jehož základním posláním je vyrábět přírodní kosmetické výrobky všem, kteří chtějí zlepšit své zdraví. Je velmi důležité, abychom byli v souladu s trendy, a proto neustále sledujeme výzkum, zdokonalování a zvyšování našich znalostí ve snaze vytvářet inovativní, přírodní a účinné produkty pro tělo a krásu obličeje - produkty MIRTA!

Mirta Lozancic, autorizovaná aromaterapeutka