loading spinner

Čistící pleťová emulze „AVOKÁDO - LEVANDULE" 100 ml

E100

Skladem

629 Kč

520 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Parfémovaná čistící dvoufázová emulze 100 ml obsahuje ve svém základu levandulový a avokádový olej. Díky těmto jedinečným složkám je vhodná opravdu pro všechny typy pleti. Šetrně odstraňuje z pokožky make-up a běžné nečistoty. Přírodní čistící emulze zároveň jemně vyčistí i ty nejmenší póry, aniž by poškodila hydrolipidní vrstvu pokožky. Velmi kvalitní oleje z levandule a avokáda jsou tou nejlepší kombinací pro čištění pleti.

Víte, proč je čistící emulze s levandulovým a avokádovým olejem tak jedinečná?

Levandulový olej je velice univerzální a charakteristický širokým spektrem použití. Látky obsažené v levandulové silici napomáhají hojení kožních buněk. Kůže je po jeho aplikaci desinfikovaná a lépe se regeneruje. Levandulový olej působí protizánětlivě a urychluje epitelizaci pokožky. 

Avokádový olej  a všechny jeho neuvěřitelně prospěšné vlastnosti napomáhají předcházet předčasnému stárnutí pokožky. Obsahuje vysokou hladinu nenasycených mastných kyselin. Složením je velmi podobný lanolínu, a díky tomu si avokádový olej získal bohatého využití v kosmetice. Avokádový olej má přirozený ochranný UV faktor. Je obzvláště bohatý na vitamíny A a E, silné antioxidanty, vitamíny D a C a B-komplexy. 

  • dokonale čistí
  • má antiseptické a hojivé účinky
  • přirozený UV faktor
  • zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky

Použití: zlehka navlhčete vatový tampón, protřepejte lahvičku a aplikujte pumpičkou na tampón, očistěte obličej a oční víčka.

Specifikace

Typ produktu: Čistící emulze
Obsah: 100 ml
Typ pleti: Pro všechny typy pleti

Další produkty ve stejné kategorii