loading spinner

Květinová pleťová voda „LEVANDULE" 200ml

CV200

Skladem

975 Kč

806 Kč

Nelze zakoupit!

Popis produktu

Osvěžující květinová voda pro všechny typy pleti. Účelem této tonizující vody je osvěžení a oživení pleti. Nejdříve by se měla pleť důkladně vyčistit například čistící emulzí. Pak můžete aplikovat pleťovou vodu a díky tomu pokožka lépe vstřebá následnou péči v podobě krémů. Toto přírodní tonikum zvlhčuje a chrání kůži před vysokými teplotami při slunění. Je užitečné ji mít při cestách vždy při ruce.

Po ošetření květinovou pleťovou vodou s výtažky s levandule je  pleť příjemně jemná a hydratovaná. Je skvělá pro citlivou pleť, stejně jako pro pleť s mastným charakterem se sklony k akné a jiné zánětlivé projevy pleti. Můžeme ji tak doporučit pro péči o pokožku po holení. Díky své jemnosti a zklidňujícím účinkům je vhodná i pro jemnou kůži novorozenců pro péči po koupání.

Jaké jsou účinky levandule v pleťovém toniku?

Jednoznačně úžasné. Levandule je výborným přírodním antiseptikem. V pleťové vodě působí blahodárně za účelem urychlení léčení zapálené pokožky při dermatitidách, lupénce a ekzémech. Stejně tak je obdivována pro schopnost rychlé obměny kožních buněk, je ceněná v péči o mastnou a aknózní pleť. Prostřednictvím této silice lze bránit tvorbě jizev.

  • dokonale čistí
  • má antiseptické a hojivé účinky
  • přirozený UV faktor
  • zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky

Složení: květinová levandulová voda, glycerol.

Použití: Aplikujte na očištěnou kůži, nebo v případě, když máte pocit suché pokožky a cítíte, že potřebuje okamžitou hydrataci.

Specifikace

Typ produktu: Čistící emulze
Obsah: 200 ml
Typ pleti: Pro všechny typy pleti

Další produkty ve stejné kategorii