loading spinner
Pánská kolekce Apoxyomenos
Pánská kolekce Apoxyomenos
MIRTA má speciální kolekci produktů, která pečuje o mužskou pleť. Pečlivě navržené pánské produkty vyživují, hydratují a regenerují pokožku.Exkluzivní produktová řada pro náročnou pánskou pokožku s názvem Apoxyomenos se vyznačuje lehkou, ochrannou...

MIRTA má speciální kolekci produktů, která pečuje o mužskou pleť. Pečlivě navržené pánské produkty vyživují, hydratují a regenerují pokožku.
Exkluzivní produktová řada pro náročnou pánskou pokožku s názvem Apoxyomenos se vyznačuje lehkou, ochrannou a příjemnou texturou a svěží aromatickou vůní.
S pánskými vůněmi, jako je smrk a cedr, se péče o obličej stane skutečným potěšením. Vypadejte a ciťte skvěle díky síle, která pochází z přírody!

Pánská kolekce APOXYOMENOS. Je inspirována významnou socho antického atleta, která byla v roce 1996 objevena na dně moře právě v blízkosti tohoto chorvatského ostrova. Všechny produkty této jedinečné kolekce jsou vyrobeny z ingrediencí, které se v dávné antice staly kolébkou výroby kosmetických přípravků a velmi kvalitním základem v péči o tělo a pleť.

Více...

Pánská kolekce Apoxyomenos  Počet produktů: 12

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek